Participa-hi

Tarifes de trànsit a boia

Veure tarifes

Plànol dels amarraments de trànsit i boies

Col·laboradors

Pròxims events

El temps a Portocolom

Quadern de bitàcola

06-05-2016 al 08-05-2016

VELA CREUER

Colònia de Sant Pere - Ciutadella

    24-04-2016

    VELA CREUER

    7ª prova de la Lliga 2015/2016

    23-04-2016

    VELA CREUER

    6ª prova de la Lliga 2015/2016

    Memorial Juan Servera Amer
    Interclubs CNCSP

    06-04-2016

    EL CLUB

    Rampa per les barques

      24-03-2016 al 27-03-2016

      VELA CREUER

      Ruta de la Sal 2016

      Els passats 24, 25, 26 i 27 de març es celebrà la 29ª edició de la Ruta de la Sal.
      L’embarcació MUNGA en representació del Club Nàutic Portocolom, patronetjada per Antoni Oliver Reus, obtingué una merescuda primera posició en categoria vintage (creuers dissenyats fins el 31/12/79) en la versió Est.
      La prova consitia en sortida del Club Nàutic Denia i amb arribada a les pitiüses, deixant les illes de Formentera, Tagomago i Eivissa a babor, distancia mínima aproximada 120 milles nàutiques. (Denia – C. Berberia – Pta. Rotja – Tagomago – Pta. Muscarté – C. Nonó – Sant Antoni de Pormany).
      Desde el Club volem agrair la participació de l’embarcació i la seva tripulació i animar-los a seguir navegant.
      Enhorabona

      19-03-2016 al 20-03-2016

      VELA LLEUGERA

      VIII Trofeu Inturotel

      Aquest darrer cap de setmana s'ha disputat l'octava edició del Trofeu INTUROTEL amb la participació de les escoles de vela. Més de 160 participants de tot Mallorca han pogut gaudir de les nostres aigües. Volem agrair l'esportivitat i l'esforç que demostren contínuament els nostres regatistes.
      Així com als patrocinadors sense els quals no es podrien dur a terme events esportius d’aquesta magnitud.


      CLASSIFICACIÓ

      LASER 4.7
      1 ANTONI MONERRIS (CN ESTANYOL)
      2 LLORENÇ BAUZA (CN ESTANYOL)
      3 SEBASTIA VICH (CN ESTANYOL)
      OPTIMIST S16
      1 JOAN CATALA (CN ARENAL)
      2 MARINA GIBERT (CN CALA GAMBA)
      3 ANDY BRUEHLMANN (CV PORTALS)
      OPTIMIST S13
      1 IAN WALKER (CN ARENAL)
      2 CRISTINA VILARIÑO (CN ARENAL)
      3 XAVIER CALDENTEY (CN CAN PASTILLA)
      OPTIMIST S11
      1 XAVIER GARCIA (RCNP)
      2 MARISA ALEXANDRA VICENS (CN CALA GAMBA)
      3 SUSANA BESTARD (RCNP)
      OPTMIST D
      1 AINA GARAU (CN ARENAL)
      2 PAU GOMILA (CN ARENAL)
      3 MIGUEL AGUILA (CN ARENAL)

        13-03-2016

        VELA CREUER

        5ª prova de la Lliga 2015/2016

        12-03-2016

        VELA CREUER

        4ª prova de la Lliga 2015/2016

        20-02-2016

        VELA CREUER

        Trimat de veles

        Xerrada a càrreg de Teo Matheu (de veles Matheu)

          14-02-2016

          VELA CREUER

          5ª prova de la Lliga 2015/2016

          Ajornada

            Club nàutic Portocolom © 2016 [admin]