Participa-hi

Tarifes de trànsit a boia

Veure tarifes

Plànol dels amarraments de trànsit i boies

Col·laboradors

Pròxims events

09-09-2017

VELA CREUER

Anada a Ciutadella

Recorregut: costera
Lloc: Portocolom
Sortida: 11h

    El temps a Portocolom

    Quadern de bitàcola

    06-05-2016 al 08-05-2016

    VELA CREUER

    Colònia de Sant Pere - Ciutadella

      24-04-2016

      VELA CREUER

      7ª prova de la Lliga 2015/2016

      23-04-2016

      VELA CREUER

      6ª prova de la Lliga 2015/2016

      Memorial Juan Servera Amer
      Interclubs CNCSP

      06-04-2016

      EL CLUB

      Rampa per les barques

        24-03-2016 al 27-03-2016

        VELA CREUER

        Ruta de la Sal 2016

        Els passats 24, 25, 26 i 27 de març es celebrà la 29ª edició de la Ruta de la Sal.
        L’embarcació MUNGA en representació del Club Nàutic Portocolom, patronetjada per Antoni Oliver Reus, obtingué una merescuda primera posició en categoria vintage (creuers dissenyats fins el 31/12/79) en la versió Est.
        La prova consitia en sortida del Club Nàutic Denia i amb arribada a les pitiüses, deixant les illes de Formentera, Tagomago i Eivissa a babor, distancia mínima aproximada 120 milles nàutiques. (Denia – C. Berberia – Pta. Rotja – Tagomago – Pta. Muscarté – C. Nonó – Sant Antoni de Pormany).
        Desde el Club volem agrair la participació de l’embarcació i la seva tripulació i animar-los a seguir navegant.
        Enhorabona

        19-03-2016 al 20-03-2016

        VELA LLEUGERA

        VIII Trofeu Inturotel

        Aquest darrer cap de setmana s'ha disputat l'octava edició del Trofeu INTUROTEL amb la participació de les escoles de vela. Més de 160 participants de tot Mallorca han pogut gaudir de les nostres aigües. Volem agrair l'esportivitat i l'esforç que demostren contínuament els nostres regatistes.
        Així com als patrocinadors sense els quals no es podrien dur a terme events esportius d’aquesta magnitud.


        CLASSIFICACIÓ

        LASER 4.7
        1 ANTONI MONERRIS (CN ESTANYOL)
        2 LLORENÇ BAUZA (CN ESTANYOL)
        3 SEBASTIA VICH (CN ESTANYOL)
        OPTIMIST S16
        1 JOAN CATALA (CN ARENAL)
        2 MARINA GIBERT (CN CALA GAMBA)
        3 ANDY BRUEHLMANN (CV PORTALS)
        OPTIMIST S13
        1 IAN WALKER (CN ARENAL)
        2 CRISTINA VILARIÑO (CN ARENAL)
        3 XAVIER CALDENTEY (CN CAN PASTILLA)
        OPTIMIST S11
        1 XAVIER GARCIA (RCNP)
        2 MARISA ALEXANDRA VICENS (CN CALA GAMBA)
        3 SUSANA BESTARD (RCNP)
        OPTMIST D
        1 AINA GARAU (CN ARENAL)
        2 PAU GOMILA (CN ARENAL)
        3 MIGUEL AGUILA (CN ARENAL)

          13-03-2016

          VELA CREUER

          5ª prova de la Lliga 2015/2016

          12-03-2016

          VELA CREUER

          4ª prova de la Lliga 2015/2016

          20-02-2016

          VELA CREUER

          Trimat de veles

          Xerrada a càrreg de Teo Matheu (de veles Matheu)

            14-02-2016

            VELA CREUER

            5ª prova de la Lliga 2015/2016

            Ajornada

              Club nàutic Portocolom © 2016 [admin]